Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
DUYURULAR Bu duyuru 17.03.2017 11:14 tarihinde eklenmiştir.
Şehircilik ve Teknolojileri Fuarındayız, Sizleri de Bekleriz!
23-26 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek 7. Antalya Şehircilik & Teknolojileri fuarında E17 nolu stand da olacağız. Belsisin akıllı kentler ve akıllı yönetimler için geliştirdiği "İşe Dokunan Çözümler" ini görmek üzere standımıza bekleriz. 
Fuara ülkemizden 1500 belediye başkanı ve 25000 bin ziyaretçinin katılımının yanı sıra; Fas, Kosova, Makedonya, Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt’ ten de yerel yönetimlerle ilgili katılımcıların olacağı bilinmekte.
Şehircilik teknolojilerine dair her türlü yeniliği ve ürünü sergileneceği, uygulama örneklerinin sunulacağı, bilgi paylaşımının gerçekleşeceği, tüm yerli, yabancı sektör mensupları ile buluşacakları bu fuarda sizleri Belsis standımızda bekliyor olacağız.

Stand No: E17
Tarih: 23-26 Mart 2017
Yer: Antalya Expo Center
 
Bugün 29 Mart 2017 - Çarşamba
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 

Belsis.NET:   Belsis.MIS, Belsis.CAD, Belsis.GIS, Belsis:IMS uygulamalarını kapsar.   Entegre ve eş zamanlı çalışma prensibinden hareketle  çeşitli çözümleri de bünyesinde taşır.  

e-Çap: internet üzerinden kentlinin bilgi amaçlı imar durum sorgulamasıdır

e-Borç sorgu: İnternet üzerinden kentlinin her türlü borcunu öğrenebildiği sistemdir.

e-Ödeme: İnternet üzerinden  ile ödeme/tahsilat aracıdır.

e-Evrak Haritası: Kentlinin işlerinin hangi aşamada olduğunu  internet üzerinden  takip edebildiği sistemdir.

e-Kent Rehber Haritası: Kentlinin, İnternet üzerinden  kentin önemli yerlerinden, cadde, sokak  ve bina sorgulamalarını yapabildiği sistemdir.

Mobil Tahsilat:  Taşınabilir veri toplama cihazı  ile, GPRS kullanılarak, online tahsilat  sistemidir.

Mobil İlan Reklam Tespit: Taşınabilir veri toplama cihazı ile, GPRS kullanılarak online tespit sistemidir.

Sayaç Okuma Sistemleri: Su ve atık su okumalarında kullanılan sistemdir. Online veya offline çalışabilir.

Kiosk Çözümleri: e-çap, e-borç sorgu, e-ödeme, e-evrak haritası, e, Kent rehber haritası uygulamalarının kullanılabileceği,  kültürel ve sanatsal faaliyetlerin, otobüs, vapur saatleri ve güzergahlarının vb. öğrenilebileceği kentin işlek merkezlerinde kentlinin genel kullanımına sunulan sistemlerdir.

İmar Otomasyonu: İmar işlemleri sürecini başlangıçtan bitişe, bütün yasal gerekleri ve diğer uygulamalarla entegre olarak izleyen ve yöneten uygulamadır...

Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık