Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
DUYURULAR Bu duyuru 17.03.2017 11:14 tarihinde eklenmiştir.
Şehircilik ve Teknolojileri Fuarındayız, Sizleri de Bekleriz!
23-26 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek 7. Antalya Şehircilik & Teknolojileri fuarında E17 nolu stand da olacağız. Belsisin akıllı kentler ve akıllı yönetimler için geliştirdiği "İşe Dokunan Çözümler" ini görmek üzere standımıza bekleriz. 
Fuara ülkemizden 1500 belediye başkanı ve 25000 bin ziyaretçinin katılımının yanı sıra; Fas, Kosova, Makedonya, Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt’ ten de yerel yönetimlerle ilgili katılımcıların olacağı bilinmekte.
Şehircilik teknolojilerine dair her türlü yeniliği ve ürünü sergileneceği, uygulama örneklerinin sunulacağı, bilgi paylaşımının gerçekleşeceği, tüm yerli, yabancı sektör mensupları ile buluşacakları bu fuarda sizleri Belsis standımızda bekliyor olacağız.

Stand No: E17
Tarih: 23-26 Mart 2017
Yer: Antalya Expo Center
 
Bugün 29 Mart 2017 - Çarşamba
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
Kimlik Paylaşım Sistemi Artık BelsisNet Modülü
24.09.2008 11:29 Çarşamba

Daha önce kullanımıza sunulan BelsisKps web servisimiz sizlerden gelen yoğun istek üzerine modül haline getirilmiştir.

Sicil bilgilerinde TC kimlik aracılığıyla eksik olan nüfus bilgilerini getirmenin yanısıra sistemde varsa Tüik’e ait adres bilgiside gelecek şekilde düzenleme yapılmıştır.Bu sayede adres bilgilerinide düzenlemek kolaylaşacaktır.

Belediyenin tüm veritabanında nüfus ve vatandaşlık idaresi veritabanıyla otomatik karşılaştırmalı sorgular yapabilme özellikleride eklenmiştir. Örnekle açıklarsak uygun koşulları sağlayan fakat TC kimlik bilgisi eksik yada kimlik bilgisi olupta nüfus bilgisi olmayan kayıtların otomatik şekile eşleşmesini sağlayacak şekilde düzenleme yapılmıştır. Bu sayede sicil bilgilerinin düzenlenmesi ve aylarca sürecek bir sicil düzenleme çalışmasının önüne geçilmesi ve Tek sicil yapısı için sicil birleştirme işinin kolaylaştırılması hedeflenmiştir.

Ayrıca evlendirme modülünde otomatik  medeni hal kontrolü gibi istisnalar da eklenmiştir.

 

 

 

 
Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık