Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
 
Bugün 25 Mart 2019 - Pazartesi
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
Doğrudan Temin Uygulaması Kullanıma Sunuldu
24.09.2008 13:23 Çarşamba
Analitik Bütçe - Muhasebe ve Taşınır Mal yönetmeliği ile entegre çalışan Doğrudan Temin modülümüz hizmetinize sunulmuştur.
     Belsis Doğrudan Temin özellikleri
 
Doğru ve Hızlı Veri Girişi: Belsis.Net DTS,Doğrudan Temin kanunu kapsamındaki tüm kamu birimlerinde güncel mevzuata göre, süreci takip ederek en doğru ve en hızlı şekilde veri girişi sağlar.
 
Güvenlik: Belsis.Net ile bütünleşik bir yapıya sahip olduğundan yetkisi olmayan Kullanıcıların işlem yapmasını engeller. Silinen önemli verilerin yedeğini alır.
 
Bütünleşik (Entegre) Yapı : Belsis.Net DT diğer Belsis.Net uygulamalarıyla (Ambar [5018], Analitik Bütçe Muhasebe vs. ) bütünleşik (entegre) çalışır.  Ambar (5018) modülünde birimler tarafından girilen Taşınır İstek (Talep Müzekkeresi) kayıtları ile entegre çalışabilir. Bütçe tertiplerindeki ödenek durumunu anlık izleyebilme olanağı sağlar.
 
Kullanıcı Dostu: Süreci takip eden bir yapıya sahiptir, mevzuata göre gerekli kısıtlamalar sistemde parametrik olarak tanımlanabilir.
 
Hızlı ve Doğru Raporlama: Kanun kapsamındaki dökümlerin alınması sağlar, ayrıca gerekli istatistik raporların alınmasında en verimli sonucu verir. Aylık olarak KİK’e bildirilecek doğrudan temin tutarlarının raporlanmasını sağlar.
 
Yönetim Konsolu: Benzersiz yönetim konsoluyla tüm analizlerin tek bir sayfadan yapılmasına olanak tanır.
 
Güncelleme Sistemi: Kanun ve mevzuatta yapılan düzenlemelere göre sistem İnternetten otomatik olarak güncellenir.Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık