Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
DUYURULAR Bu duyuru 17.03.2017 11:14 tarihinde eklenmiştir.
Şehircilik ve Teknolojileri Fuarındayız, Sizleri de Bekleriz!
23-26 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek 7. Antalya Şehircilik & Teknolojileri fuarında E17 nolu stand da olacağız. Belsisin akıllı kentler ve akıllı yönetimler için geliştirdiği "İşe Dokunan Çözümler" ini görmek üzere standımıza bekleriz. 
Fuara ülkemizden 1500 belediye başkanı ve 25000 bin ziyaretçinin katılımının yanı sıra; Fas, Kosova, Makedonya, Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt’ ten de yerel yönetimlerle ilgili katılımcıların olacağı bilinmekte.
Şehircilik teknolojilerine dair her türlü yeniliği ve ürünü sergileneceği, uygulama örneklerinin sunulacağı, bilgi paylaşımının gerçekleşeceği, tüm yerli, yabancı sektör mensupları ile buluşacakları bu fuarda sizleri Belsis standımızda bekliyor olacağız.

Stand No: E17
Tarih: 23-26 Mart 2017
Yer: Antalya Expo Center
 
Bugün 29 Mart 2017 - Çarşamba
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
Doğrudan Temin Uygulaması Kullanıma Sunuldu
24.09.2008 13:23 Çarşamba
Analitik Bütçe - Muhasebe ve Taşınır Mal yönetmeliği ile entegre çalışan Doğrudan Temin modülümüz hizmetinize sunulmuştur.
     Belsis Doğrudan Temin özellikleri
 
Doğru ve Hızlı Veri Girişi: Belsis.Net DTS,Doğrudan Temin kanunu kapsamındaki tüm kamu birimlerinde güncel mevzuata göre, süreci takip ederek en doğru ve en hızlı şekilde veri girişi sağlar.
 
Güvenlik: Belsis.Net ile bütünleşik bir yapıya sahip olduğundan yetkisi olmayan Kullanıcıların işlem yapmasını engeller. Silinen önemli verilerin yedeğini alır.
 
Bütünleşik (Entegre) Yapı : Belsis.Net DT diğer Belsis.Net uygulamalarıyla (Ambar [5018], Analitik Bütçe Muhasebe vs. ) bütünleşik (entegre) çalışır.  Ambar (5018) modülünde birimler tarafından girilen Taşınır İstek (Talep Müzekkeresi) kayıtları ile entegre çalışabilir. Bütçe tertiplerindeki ödenek durumunu anlık izleyebilme olanağı sağlar.
 
Kullanıcı Dostu: Süreci takip eden bir yapıya sahiptir, mevzuata göre gerekli kısıtlamalar sistemde parametrik olarak tanımlanabilir.
 
Hızlı ve Doğru Raporlama: Kanun kapsamındaki dökümlerin alınması sağlar, ayrıca gerekli istatistik raporların alınmasında en verimli sonucu verir. Aylık olarak KİK’e bildirilecek doğrudan temin tutarlarının raporlanmasını sağlar.
 
Yönetim Konsolu: Benzersiz yönetim konsoluyla tüm analizlerin tek bir sayfadan yapılmasına olanak tanır.
 
Güncelleme Sistemi: Kanun ve mevzuatta yapılan düzenlemelere göre sistem İnternetten otomatik olarak güncellenir.Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık