Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
DUYURULAR Bu duyuru 17.03.2017 11:14 tarihinde eklenmiştir.
Şehircilik ve Teknolojileri Fuarındayız, Sizleri de Bekleriz!
23-26 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek 7. Antalya Şehircilik & Teknolojileri fuarında E17 nolu stand da olacağız. Belsisin akıllı kentler ve akıllı yönetimler için geliştirdiği "İşe Dokunan Çözümler" ini görmek üzere standımıza bekleriz. 
Fuara ülkemizden 1500 belediye başkanı ve 25000 bin ziyaretçinin katılımının yanı sıra; Fas, Kosova, Makedonya, Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt’ ten de yerel yönetimlerle ilgili katılımcıların olacağı bilinmekte.
Şehircilik teknolojilerine dair her türlü yeniliği ve ürünü sergileneceği, uygulama örneklerinin sunulacağı, bilgi paylaşımının gerçekleşeceği, tüm yerli, yabancı sektör mensupları ile buluşacakları bu fuarda sizleri Belsis standımızda bekliyor olacağız.

Stand No: E17
Tarih: 23-26 Mart 2017
Yer: Antalya Expo Center
 
Bugün 29 Mart 2017 - Çarşamba
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
Grafiksel Yönetim Modülü Hizmetinizde
09.02.2009 10:08 Pazartesi

Belsis net Uygulamalarına Grafiksel Yönetim modülümüzde eklenmiştir. Modülümüz sözel verilerinize ihtiyaçlarınıza uygun Grafikler üreterek, bu sayede işlerinizde görsel analizler yapmanıza ve sağlıklı kararlar vermenize yardımcı olacaktır. Modülümüzün Demo versiyonunu bugünden itibaren inceleyebilirsiniz. Akıllı grafiklerimiz sayesinde Hem anlık hemde geçmişe yönelik analizler yapabilirsiniz.

 Uygulamalarımızdan birkaçı:

 Yıllık – Aylık – Günlük olarak tahakkuk ve tahsilat rakamları,
• Tahsildarların yıllık aylık ve günlük tahsilat performansları,
• Modüllere göre tahsilat toplamları,
• Modullere göre beyan sayıları ve oluşan tahakkuk tutarları,
• Muhasebe de gelir ve gider analizleri,
• Personel bilgileri ile ilgili istatistikler,
• Evlendirme bilgilerinden elde edilen bilgilerin analizleri,

Ve burada sayamadığımız birçok analiz artık hizmetinizde..

Elde edilen bütün verilerin analizlerini ve istatistiki bilgileri görsellik ile buluşturan arayüzleri Grafiksel Yönetim Modülünde bulabilirsiniz.

 
Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık