Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
DUYURULAR Bu duyuru 17.03.2017 11:14 tarihinde eklenmiştir.
Şehircilik ve Teknolojileri Fuarındayız, Sizleri de Bekleriz!
23-26 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek 7. Antalya Şehircilik & Teknolojileri fuarında E17 nolu stand da olacağız. Belsisin akıllı kentler ve akıllı yönetimler için geliştirdiği "İşe Dokunan Çözümler" ini görmek üzere standımıza bekleriz. 
Fuara ülkemizden 1500 belediye başkanı ve 25000 bin ziyaretçinin katılımının yanı sıra; Fas, Kosova, Makedonya, Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt’ ten de yerel yönetimlerle ilgili katılımcıların olacağı bilinmekte.
Şehircilik teknolojilerine dair her türlü yeniliği ve ürünü sergileneceği, uygulama örneklerinin sunulacağı, bilgi paylaşımının gerçekleşeceği, tüm yerli, yabancı sektör mensupları ile buluşacakları bu fuarda sizleri Belsis standımızda bekliyor olacağız.

Stand No: E17
Tarih: 23-26 Mart 2017
Yer: Antalya Expo Center
 
Bugün 29 Mart 2017 - Çarşamba
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
E-Beyanname Modülümüz Hizmetinizde
09.02.2009 10:13 Pazartesi
E-BEYANNAME NEDİR, FAYDALARI NELERDİR ?
1.       e-Beyanname sistemi, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından, Beyannamelerin İnternet üzerinden verilmesini sağlayan elektronik hizmettir.
2.      e-Beyanname hizmeti ile vergi dairelerindeki banka işlemlerinin iş yükü hafifletilmekte ve hem mükellef ve çalışan açısından önemli oranda iş gücü tasarrufu sağlanmaktadır.
3.      e-Beyanname ile kağıt ortamında alınan beyannamenin 5 yıl boyunca saklanması için gereken alanların satın alınması veya kiralanmasının önüne geçilmekte ve tasarruf sağlanmaktadır.
 BELSİS.NET E-BEYANNAME SİSTEMİ
ü Belsis.Net e-Beyanname modülü, KDV Beyannameleri, Damga Vergisi Beyannamesi ve Muhtasar Beyannamelerin otomatik olarak başka hiçbir programa gerek kalmadan verilerinizin güvenle gönderilmesine olanak tanır.
ü Belsis.Net e-Beyanname modülü Analitik Bütçe ve Tahakkuk Esaslı Muhasebe, İşçi Bordro ve Memur Bordro programlarıyla tam entegre çalışır. Uygun veriler arayüze gelir, istenirse kullanıcı düzenleme yapabilir.
ü Beyannamelerinizi İnternet sitesine girmeye gerek kalmadan sadece gerekli tanımlamaları yapıp Belsis.Net e-Beyanname modülü ile gönderebilirsiniz.
ü Belsis.Net e-Beyanname modülünün entegre yapısı sayesinde verileriniz tutarlı ve eksiksiz bir şekilde göndermenizi sağlar.
ü Yönetim paneli ile daha önce gönderdiğiniz beyannameleri takip edebilirsiniz.
ü e-Beyanname sistemindeki düzenlemeler tarafımızdan takip edilir ve aynı gün içinde gerekli düzenlemeler yapılır.Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık