Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
 
Bugün 25 Mart 2019 - Pazartesi
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
E-Beyanname Modülümüz Hizmetinizde
09.02.2009 10:13 Pazartesi
E-BEYANNAME NEDİR, FAYDALARI NELERDİR ?
1.       e-Beyanname sistemi, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından, Beyannamelerin İnternet üzerinden verilmesini sağlayan elektronik hizmettir.
2.      e-Beyanname hizmeti ile vergi dairelerindeki banka işlemlerinin iş yükü hafifletilmekte ve hem mükellef ve çalışan açısından önemli oranda iş gücü tasarrufu sağlanmaktadır.
3.      e-Beyanname ile kağıt ortamında alınan beyannamenin 5 yıl boyunca saklanması için gereken alanların satın alınması veya kiralanmasının önüne geçilmekte ve tasarruf sağlanmaktadır.
 BELSİS.NET E-BEYANNAME SİSTEMİ
ü Belsis.Net e-Beyanname modülü, KDV Beyannameleri, Damga Vergisi Beyannamesi ve Muhtasar Beyannamelerin otomatik olarak başka hiçbir programa gerek kalmadan verilerinizin güvenle gönderilmesine olanak tanır.
ü Belsis.Net e-Beyanname modülü Analitik Bütçe ve Tahakkuk Esaslı Muhasebe, İşçi Bordro ve Memur Bordro programlarıyla tam entegre çalışır. Uygun veriler arayüze gelir, istenirse kullanıcı düzenleme yapabilir.
ü Beyannamelerinizi İnternet sitesine girmeye gerek kalmadan sadece gerekli tanımlamaları yapıp Belsis.Net e-Beyanname modülü ile gönderebilirsiniz.
ü Belsis.Net e-Beyanname modülünün entegre yapısı sayesinde verileriniz tutarlı ve eksiksiz bir şekilde göndermenizi sağlar.
ü Yönetim paneli ile daha önce gönderdiğiniz beyannameleri takip edebilirsiniz.
ü e-Beyanname sistemindeki düzenlemeler tarafımızdan takip edilir ve aynı gün içinde gerekli düzenlemeler yapılır.Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık