Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
DUYURULAR Bu duyuru 17.03.2017 11:14 tarihinde eklenmiştir.
Şehircilik ve Teknolojileri Fuarındayız, Sizleri de Bekleriz!
23-26 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek 7. Antalya Şehircilik & Teknolojileri fuarında E17 nolu stand da olacağız. Belsisin akıllı kentler ve akıllı yönetimler için geliştirdiği "İşe Dokunan Çözümler" ini görmek üzere standımıza bekleriz. 
Fuara ülkemizden 1500 belediye başkanı ve 25000 bin ziyaretçinin katılımının yanı sıra; Fas, Kosova, Makedonya, Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt’ ten de yerel yönetimlerle ilgili katılımcıların olacağı bilinmekte.
Şehircilik teknolojilerine dair her türlü yeniliği ve ürünü sergileneceği, uygulama örneklerinin sunulacağı, bilgi paylaşımının gerçekleşeceği, tüm yerli, yabancı sektör mensupları ile buluşacakları bu fuarda sizleri Belsis standımızda bekliyor olacağız.

Stand No: E17
Tarih: 23-26 Mart 2017
Yer: Antalya Expo Center
 
Bugün 29 Mart 2017 - Çarşamba
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
Belsis-HKMO Eğitimleri tamamlandı.
10.10.2012 16:38 Çarşamba

Eğitim ve eğitimciliği asli görev olarak benimsemiş Belsis , Harita ve Kadastro Mühendisleri Odasının şubelerine eğitim turu düzenledi.

Sırası ile HKMOnun Ankara, Adana ve İzmir Şubelerine eğitim organizasyonları yapıldı. Yapılan eğitimlerde belsis.CAD ve belsis.GIS yazılımlarının teknik özellikleri, harita uygulamaları ve GIS analiz yetenekleri uygulamalı örneklerle gösterildi. Kulanıcılardan büyük beğeni alan belsis´in CAD ve GIS çözümleri sektöre kullanılabilir CAD ve GIS çözümleri getirmesiyle de beğeni topladı.

Eğitim sonunda başarılı olan katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

Eğitim süresince desteklerinden dolayı TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Ankara, Adana ve İzmir Şubesi yetkililerine teşekkür ederiz.

HKMO ANKARA ŞUBESİ belsis.CAD EGİTİMLERİNDEN GÖRÜNTÜ

 

HKMO ADANA ŞUBESİ belsis.CAD EGİTİMLERİNDEN GÖRÜNTÜLER

 

HKMO İZMİR ŞUBESİ belsis.CAD EGİTİMLERİNDEN GÖRÜNTÜLER
Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık