Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
DUYURULAR Bu duyuru 17.03.2017 11:14 tarihinde eklenmiştir.
Şehircilik ve Teknolojileri Fuarındayız, Sizleri de Bekleriz!
23-26 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek 7. Antalya Şehircilik & Teknolojileri fuarında E17 nolu stand da olacağız. Belsisin akıllı kentler ve akıllı yönetimler için geliştirdiği "İşe Dokunan Çözümler" ini görmek üzere standımıza bekleriz. 
Fuara ülkemizden 1500 belediye başkanı ve 25000 bin ziyaretçinin katılımının yanı sıra; Fas, Kosova, Makedonya, Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt’ ten de yerel yönetimlerle ilgili katılımcıların olacağı bilinmekte.
Şehircilik teknolojilerine dair her türlü yeniliği ve ürünü sergileneceği, uygulama örneklerinin sunulacağı, bilgi paylaşımının gerçekleşeceği, tüm yerli, yabancı sektör mensupları ile buluşacakları bu fuarda sizleri Belsis standımızda bekliyor olacağız.

Stand No: E17
Tarih: 23-26 Mart 2017
Yer: Antalya Expo Center
 
Bugün 29 Mart 2017 - Çarşamba
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
Odunpazarı Belediyesi e-Türkiye portalında
10.10.2012 16:40 Çarşamba

Odunpazarı Belediyesi, Belsis ve Türksat işbirliği ile yapılan çalışmalar sonucunda e-devlet kapısında yerini aldı. 2 yıldır özveri ile yürütülen çalışmalar sonunda projenin vatandaş tarafından sorgulama ayağı devreye alınarak yerel yönetimlere öncülük etti. Kalan bürokratik işlemlerin tamamlasından sonra projenin interaktik işlemler kısmıda devreye girecek. Böylelikle e-devlet kapısından giren Odunpazarı mükellefleri belediyeye gitmeden internet üzerinden beyan verme, borç ödeme vb. işlemleride gerçekleştirebilecekler. Bir yandan kültürel mirasını teknoloji ile ölümsüzleştiren Odunpazarı Belediyesi diğer yandan yerel yönetimlere teknoloji liderliği yapmaya devam ediyor.

 

Basında Odunpazarı belediyesi
Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık