Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
 
Bugün 22 Şubat 2019 - Cuma
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
Belsis `den Eğitime Destek Projesi
22.10.2012 Pazartesi

Yerel yönetimlere Bilgi Sistemleri tasarlayan ve kuran, bu sistemlerin servis ve destek hizmetlerini yürüten teknoloji firması Belsis Bilgisayar Yazılım Ltd. Şti tarafından “Eğitime Destek Projesi” kapsamında, Bursa Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita-Tapu-Kadastro Alanı bölümü bilgisayar laboratuarlarına bilgisayar destekli tasarım programı belsis.CAD lisansı hediye edildi.

      Bu sayede öğrencilere temel haritacılık ve Coğrafi Bilgi Sistemleri alanlarında uygulama imkanları sağlanmış oldu.

    Belsis tarafından 50 kullanıcılı 150.000,00 TL değerindeki belsis.CAD programı, temel haritacılık işlevleri yanında şehircilik uygulamaları için geliştirilmiş plan, yüzey, imar, dağıtım... gibi pek çok modülden oluşan Türkçe ara yüze sahip ve Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır.

    Ayrıca bölüm öğretmenlerinden Rıdvan Uslu’ya almış olduğu belsis.CAD ve belsis.GIS eğitimlerinde göstermiş olduğu başarı nedeniyle eğitim sertifkası verildi.

    Belsis, “Eğitime Destek Projesi” kapsamında 18 Ekim 2012 Perşembe günü saat 14:00`te, Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi okul müdürü Gürol ERİŞMİŞ`in makamında, Belsis GIS&Projeler Müdürü Mehmet Servi ve Satış Pazarlama Müdürü Fatih Eren`nin katılımı ile belsis.CAD lisansları verildi.

 


Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık