Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
 
Bugün 22 Şubat 2019 - Cuma
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
EDREMİT BELEDİYESİ MEZARLIK BİLGİ SİSTEMİ KİOSK UYGULAMALARINI VATANDAŞLARININ KULLANIMINA SUNDU.
26.04.2013 Cuma

Edremit Belediyesi; belsis tarafından hazırlanan (MEBİS) Mezarlık Bilgi Sistemi ile vatandaşlarına hizmet vermeye başladı.

 
Edremit Belediyesi,  hem Belediye resmi web sayfasında ( www.edremit.bel.tr ) hem de Edremit Mezarlığına ve Belediye binası içine yerleştirilen kiosklar ile Mezarlık Bilgi Sistemini vatandaşlarının kullanımına  sunmuştur.
 
Besis ürünü olan; belsis.CAD, belsis.GIS ve belsis.NET programları ile hazırlanan (MEBIS) Mezarlık Takip Sistemi Edremit Belediyesi tarafından belsis ürünleri kullanılarak mezarlık verilerinin güncelliği sağlamaktadır.
 
Mezarlığa gelen vatandaşlar kiosk yardımı ile aradıkları mezarı sorgulayarak, mezara ilişkin mevta bilgileri, mezar taşı fotoğrafı, harita üzerinde ve sözel yol tariflerine ulaşabilmekte. Aynı zamanda bu bilgiler çıktı olarak alınabilmekte.
 
Edremit Belediyesi Mezarlık görevlileri aldıkları eğitim ile kiosk kullanmayı bilmeyen vatandaşlarına yardım ederek tüm işlemleri birlikte yapıyor.
 
 
Edremit Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemine giriş için tıklayınız.
 
 
EDREMİT MEZARLIĞINDAN GÖRÜNTÜLER.
 
 


Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık