Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
 
Bugün 22 Şubat 2019 - Cuma
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ASIM KOCABIYIK MESLEK YÜKSEK OKULU´NA BELSİS´TEN EĞİTİM DESTEĞİ.
26.04.2013 Cuma

Belsis; eğitim kurumlarında eğitim kalitesinin arttırılmasına yönelik olarak Eğitime Destek Projesi” kapsamında Uludağ Üniversitesi Asım Kocabıyık Meslek Yüksekokulu Harita ve Kadastro bölümü bilgisayar laboratuarlarında kullanılmak üzere 50 kullanıcılı belsis.CAD ürününü hediye etti. Piyasa değeri 150.000,00 TL olan lisanslı, bilgisayar destekli tasarım programı belsis.CAD ürünü nitelikli insan yetiştirilmesinde Uludağ Üniversitesine önemli bir destek olacaktır.

Uludağ Üniversitesi Asım Kocabıyık Meslek Yüksekokulu Harita ve Kadastro bölümü, belsis.CAD programı ile temel haritacılık işlevleri yanı sıra şehircilik uygulamaları için geliştirilmiş olan plan, yüzey, imar, dağıtım gibi pek çok modülü kullanırken, GIS projeleri de üretebilecekler.

Uludağ Üniversitesi Asım Kocabıyık Meslek Yüksekokul yönetimi “Belsis’in katkılarıyla, Harita ve Kadastro bölümü öğrencilerimize temel haritacılık ve Coğrafi Bilgi Sistemleri alanlarında uygulama imkânları sağlanmış olacaktır. Ayrıca öğrencilerimiz mezun olduktan sonra iş hayatına atılmakta zorluk çekmeyecekler” dedi.

 Asım Kocabıyık Meslek Yüksekokul yönetiminin söylediklerine ek olarak Belsis Genel Müdürü İsmail Yıldırım “Gelecek nesle yapılan en büyük yatırımı okullarımız yapıyor. Biz kendimize düşen görevleri yerine getiriyoruz ” dedi.

Haber için tıklayınız.


Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık