Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
 
Bugün 22 Şubat 2019 - Cuma
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
POLATLI BELEDİYESİ MEZARLIK BİLGİ SİSTEMİ YAYINDA.
26.04.2013 Cuma
Polatlı Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemini yayına almıştır.
 
Belsis Gis Projeler Müdürlüğü uzman ekiplerince sahadan toplanan mezar bilgileri ve defin veritabanı entegrasyonu tamamlandı. Tamamı Belsis yazılım ekibi tarafından geliştirilen belsis.CAD-belsis.GIS-belsis.IMS-belsis.MIS yazılımlarının entegrasyonu sayesinde PolatlıMEBİS projesi çok kısa bir sürede hayata geçti. Polatlı Belediyesi İnternet sayfası üzerinden ulaşılabilen PolatlıMEBİS projesi halkın kullanımına sunulmuştur.
 
Bu sistem sayesinde internet üzerinden; vefat eden veya mezar satın alan kişi bilgileri kullanılarak mezar yeri sorgusu yapılabilmekte, sorgu sonucunda aranan mezar harita üzerinde görüntülenmekte ve giriş kapısından mezara gidilebilecek en kısa yol harita üzerinde gösterilmektedir. Ayrıca bütün mezarların mezar taşı fotoğrafları da görüntülenebilmektedir. İstenildiğinde de aranan mezar haritasının çıktısı alınabilmektedir.
Polatlı Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi projesinde ilgi ve yardımlarından dolayı Polatlı Belediyesi personellerine ve tüm Polatlı halkına teşekkür ederiz.
 
 
Polatlı Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi uygulaması için tıklayınız.
 
 
 
POLATLI BELEDİYESİ MEZARLIK BİLGİ SİSTEMİ SAHA ÇALIŞMASINDAN GÖRÜNTÜLER.
 
 

 
  
 
 
POLATLI BELEDİYESİ MEZARLIK BİLGİ SİSTEMİ UYGULAMASINDAN GÖRÜNTÜLER.
 
 


Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık