Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
 
Bugün 22 Şubat 2019 - Cuma
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
BELSİS; EĞİTİME DESTEK PROJESİ İLE MALATYA HASAN AKBUDAK İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNİN YANINDA.
30.04.2013 Salı

Belsis; eğitim kurumlarında eğitim kalitesinin arttırılmasına yönelik olarak Eğitime Destek Projesi” kapsamında  Malatya Hasan Akbudak İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita ve Kadastro bölümü bilgisayar laboratuarlarında kullanılmak üzere 50 kullanıcılı belsis.CAD ürününü hediye etti. Piyasa değeri 150.000,00 TL olanlisanslı, bilgisayar destekli tasarım programı belsis.CAD ürünü nitelikli insan yetiştirilmesindeMalatya Hasan Akbudak İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine önemli bir destek olacaktır.
 
Malatya Hasan Akbudak İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita ve Kadastro bölümüöğrencileri, belsis.CAD programı ile temel haritacılık işlevleri yanı sıra şehircilik uygulamaları için geliştirilmiş olan plan, yüzey, imar, dağıtım gibi pek çok modülü kullanırken, GIS projeleri de üreterek Coğrafi Bilgi Sistemleri alanında da uygulama imkânları sağlamış olacaklar.

 


Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık