Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
 
Bugün 22 Şubat 2019 - Cuma
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
BİLECİK BELEDİYESİ MEZARLIKLARI ONLİNE ZİYARETE AÇILDI
09.07.2013 Salı
Bilecik Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemini yayına almıştır.
 

Belsis Gis Projeler Müdürlüğü uzman ekiplerince; mezar bilgileri , mezar taşı fotoğrafları ve defin veritabanı entegrasyonu tamamlanarak Bilecik Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi hazırlanmıştır. Tamamı Belsis yazılım ekibi tarafından geliştirilen belsis.CAD - belsis.GIS - belsis.IMS -belsis.MIS yazılımlarının entegrasyonu sayesinde Bilecik MEBİS projesi çok kısa bir sürede hayata geçti. Bilecik Belediyesi İnternet sayfası üzerinden ulaşılabilen Bilecik MEBİS projesi halkın kullanımına sunulmuştur.

 
Bu sistem sayesinde internet üzerinden; vefat eden veya mezar satın alan kişi bilgileri kullanılarak mezar yeri sorgusu yapılabilmekte, sorgu sonucunda aranan mezar harita üzerinde görüntülenmekte ve giriş kapısından mezara gidilebilecek en kısa yol harita üzerinde gösterilmektedir. Ayrıca bütün mezarların mezar taşı fotoğrafları görüntülenebilirken Fatiha ve Yasin sureleri online olarak dinlenebilmektedir. İstenildiğinde de aranan mezar haritasının da çıktısı alınabilmektedir.
 
Bilecik Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi projesinde ilgi ve yardımlarından dolayı Bilecik Belediyesi personellerine ve tüm Bilecik halkına teşekkür ederiz.
 
Ayrıntılı haber için tıklayınız.
 
Bilecik Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi uygulaması için tıklayınız.
 
 
 
Bilecik Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi görüntüleriÖnceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık