Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
DUYURULAR Bu duyuru 17.03.2017 11:14 tarihinde eklenmiştir.
Şehircilik ve Teknolojileri Fuarındayız, Sizleri de Bekleriz!
23-26 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek 7. Antalya Şehircilik & Teknolojileri fuarında E17 nolu stand da olacağız. Belsisin akıllı kentler ve akıllı yönetimler için geliştirdiği "İşe Dokunan Çözümler" ini görmek üzere standımıza bekleriz. 
Fuara ülkemizden 1500 belediye başkanı ve 25000 bin ziyaretçinin katılımının yanı sıra; Fas, Kosova, Makedonya, Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt’ ten de yerel yönetimlerle ilgili katılımcıların olacağı bilinmekte.
Şehircilik teknolojilerine dair her türlü yeniliği ve ürünü sergileneceği, uygulama örneklerinin sunulacağı, bilgi paylaşımının gerçekleşeceği, tüm yerli, yabancı sektör mensupları ile buluşacakları bu fuarda sizleri Belsis standımızda bekliyor olacağız.

Stand No: E17
Tarih: 23-26 Mart 2017
Yer: Antalya Expo Center
 
Bugün 29 Mart 2017 - Çarşamba
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
EÜAŞ’ın da Tercihi BelsisCAD
22.10.2016 Cumartesi
Türkiye’de Enerji Üretim Sektörünün Öncüsü EÜAŞ’ın Tercihi BelsisCAD! Elektirik Üretim AŞ yurt genelinde yürüttüğü projelerin mühendislik ve coğrafi bilgi sistemi altyapısında kullanmak için BelsisCAD`i tercih etti. Tübitak ArGe desteği ile geliştirilen BelsisGIS altyapısın getirdiği avantajlar sayesinde, EÜAŞ kullanıcıları e-Devlet servislerine bağlanarak proje alanlarına ilişkin diğer kurumlarca üretilen veriler üzerinde sorgu ve analizler yapabilir hale geldiler. Projenin kapsamında EÜAŞ tarafından talep edilen analiz ve raporlama araçları kısa sürede BelsisCAD üzerinde geliştirilerek EÜAŞ kullanıcılarının kullanımına sunuldu. Ürünlerle ilgili eğitimler tamamlanarak kullanıcıların pratik bir şekilde ürünleri kullanabilmesi sağlanmış oldu. Proje süresince destek olan EÜAŞ yöneticilerine, uzman personeline ve projede görev alan çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık