Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
 
Bugün 22 Şubat 2019 - Cuma
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
BELSİS LTD. ŞTİ.

    Belsis, yerel yönetimlere Bilgi Sistemleri tasarlayan ve kuran, bu sistemlerin servis ve destek hizmetlerini yürüten bir teknoloji şirketidir.

    Kurulduğu günden bu güne yerel yönetimlerin istekleri ve gereksinimlerini gözlemleyen, analiz eden; sonuçlara kendi deneyim ve bilgisini de katarak projeler geliştiren Belsis, uzman kadrosu, müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ve teknolojinin yüksek kalitesini taşıyan "Yazılım Ürünleri" ile bir çözüm merkezidir.

    Türkiye'nin yerel yönetim bilgi sisteminde ilkleri yaratan Belsis, 400'ü aşkın yerel yönetimle kurduğu iş ortaklıklarında her zaman bilgi teknolojisinden en yüksek verimin alınması doğrultusunda 80‘nin üzerinde personel ile çalışmalarını yürütür. 

    Belsis, Türkiye’de, Yerel yönetimlerin bilgi sistemlerinde temel araçlar olan Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS/GIS), Bilgisayar Destekli Tasarım (Harita – CAD), Yönetim Bilgi Sistemi (YBS/MIS), İnternet Harita Sunucusu (İHS/IMS) gibi uygulamaların tamamını, kendi kaynakları ile, ortak tasarım olarak, bu uygulamaların eşzamanlı çalışmalarını temel alarak üreten  İLK ve TEK KURUM olma özelliğini korumaktadır.

    İnsana önem veren Belsis, dinamik, yaratıcı yerel yönetim ihtiyaçlarını kavramış ve sorunlara kapsamlı çözümler getiren uzman bir kadro ile çalışır.

    Değişimin insanla geleceği bilincinde olan Belsis, eğitim ve desteğe özel bir önem verir. Satış sonrası eğitim ve teknik destek aktiviteleriyle yazılımın her tarafında en kısa sürede ve kolayca kullanılabilmesini sağlar...

Bilginin gizli gücünü açığa çıkartan Belsis, kaynakları sınırlı olan yerel yönetimlere hız, zaman ve gelir kazandırır...

Bizimle
irtibat kurmak için tıklayın...

Şirketimiz

Şirketimizden görüntü...

Şirketimizden görüntü...

Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık