Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
 
Bugün 25 Mart 2019 - Pazartesi
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
EBYS(Elektronik Belge Yönetim Sistemi)
02.01.2015 Cuma

Belsis.EBYS (Elektronik Belge Yönetim Sistemi)ile gerek kurum içi birimlerimiz arası yazışmalarımızı gerekse diğer kamu kurum ve kuruluşları ile olan yazışmalarımızın bilgisayar ortamında yapılmasını sağlayarak ;
Ø Çok kısa zamanda güvenli belge dolaşımı ,
Ø Kırtasiye masrafları yükünün kaldırılması ,
Ø Belge dolaşımının standartlar halinde sistematik halde yönetimi ,
Ø Aranılan belgeye istenildiğinde hızlı ve kolay ulaşım ,
Ø Belgelerin gizlilik ve kullanım şekillerinin belirlenmesi ,
işlevlerini kullanarak diğer kamu ve kuruluşlara göre fark yaratır.
Hızlı Tarama ve Arsivleme Özelligi
Belsis.Ebys yazılım mimarısi sayesinde belgeleriniz çok kısa süre içerisinde taranır ve sisteme dahil edilir. Çabuk tarama işleminin ardından düzenli olarak oluşturulan arşivde ise artık aradığınızı belgeye ulaşmak sadece saniyelerinizi alır.
Sizin Yerinize Dosya Klasörlerinizi Yöneten Akıllı Bir Sistem
Belsis.Ebys ile Standart Dosya Planlarınızı dinamik bir şekilde yönetebilirsiniz. Bu arşivleme işleminden önce program içerisinde yönetim şeklinizi belirlemeniz yeterlidir. Örneğin dosya planlarınız yıllık , aylık , haftalık ve belge sayı tiplerine göre şekillenebilir. Bu işlemi gerçekleştirildikten sonra istediğiniz klasöre belgelerinizi gönderip arşivleyebilirsiniz. Program gönderilen belgelerin klasörlenmesini sizin yerinize gerçekleştirecektir.
Tarama Yolu ile Sisteme Aktarılan Belgelerin İçerisinde Çok Hızlı Metin Arama
Belsis.Ebys içerisine aktarılan belgelerin ekleri düşünüldüğünde ve sürekli gelen-giden veri akışı düşünüldüğünde çok fazla veri yığını oluşacak. Ancak Belsis.Ebys veri işaretleme özelliği sayesinde belgeyi bir bütün olarak kabul edip arama gerçekleştirdiği için içeriğinde bulunan sözcüklere dahi anında ulaşabilirsiniz.
Grafik Programı ile Hazırlanan Çıktıların Zahmetsiz Görüntülenmesi
Belsis.Ebys grafik programları ile de entegre çalışmaktadır. Grafik programları ile elde edilen çıktılar herhangi bir grafik programına ihtiyaç duyulmadan görüntülenebilmektedir. Bu sayede program içerisinden çıkmadan sadece tek ekrandan tüm işlemler gerçekleştirilebilmekte ve bu tür dosyaları açmak için gerekli fazla zahmetten kurtulunmaktadır.
Belsis.Ebys Mobile İle Her Yerde Belgelerinizi Takip Edebilirsiniz
Belsis.Ebys mobile versiyon sayesinde nerede olursanız olun programa bağlanıp belgelerinizi takip edebilir, belgelerinizi imzalayabilirsiniz. Bu sayede uzun süre işlem bekleyen belgelere istediğiniz yerden istediğiniz anda ulaşma ve işlem yapma imkanına sahip olabilirsiniz.
E-İmza Kolaylığı
Zamanla sistemde biriken doküman ve belgelere kusursuz mimari ve analitik yaklaşımı ile Belsis-EBYS; kolaylıkla ulaşım ve denetim sağlar. Sistem yöneticisi ve kullanıcılar birbirinden rahatça ayrılıp rol (misyon) bazlı görevlendirme yapılır. Bu sayede sistem yöneticisi tarafından sistemin takibi oldukça kolaylaşmaktadır.
Hata Yapılmasını Engelleyen Uyarı Sistemi
Belsis.Ebys , tam bir yönlendirici niteliktedir ve siz yanlış yapma eğiliminde bulunsanız dahi içeride var olan ve sistemin akışını etkileyecek işlemlerin yapılmasını engelleyecektir. Bu sayede farkında olamadığımız aslında hata teşkil eden işlemler program tarafından takip edilip uyarı şeklinde sunulmaktadır ve kullanıcıları bu nedenlerden dolayı oluşacak iş stresinden uzaklaştırmaktadır.


Ürün Tanıtmalığı`nı indirmek için tıklayınız.Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık