Hoşgeldiniz...
Sistemden Çık
Belsis posta için tıklayın...
DUYURULAR Bu duyuru 17.03.2017 11:14 tarihinde eklenmiştir.
Şehircilik ve Teknolojileri Fuarındayız, Sizleri de Bekleriz!
23-26 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek 7. Antalya Şehircilik & Teknolojileri fuarında E17 nolu stand da olacağız. Belsisin akıllı kentler ve akıllı yönetimler için geliştirdiği "İşe Dokunan Çözümler" ini görmek üzere standımıza bekleriz. 
Fuara ülkemizden 1500 belediye başkanı ve 25000 bin ziyaretçinin katılımının yanı sıra; Fas, Kosova, Makedonya, Irak, İran, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Umman, Filistin, Lübnan, Karadağ, Ukrayna, Arnavutluk, Cezayir, Ürdün, Suudi Arabistan, Çin ve Kuveyt’ ten de yerel yönetimlerle ilgili katılımcıların olacağı bilinmekte.
Şehircilik teknolojilerine dair her türlü yeniliği ve ürünü sergileneceği, uygulama örneklerinin sunulacağı, bilgi paylaşımının gerçekleşeceği, tüm yerli, yabancı sektör mensupları ile buluşacakları bu fuarda sizleri Belsis standımızda bekliyor olacağız.

Stand No: E17
Tarih: 23-26 Mart 2017
Yer: Antalya Expo Center
 
Bugün 29 Mart 2017 - Çarşamba
Site İçi Arama:
Bu sayfayı 'Sık Kullanılanlar'a ekler. 'Site Haritası' sayfasına gider. 'İletişim' sayfasına gider. Açılış sayfanızı "www.belsis.com.tr" olarak atar.
 
 
SMS
06.08.2008 Çarşamba

Sms takip sistemi,

1. Sistemde kayıtlı kişilere istenilen her türlü ( Borç, Bakiye, Hizmet Masası vb.. ) bilgiyi kısa mesaj ile kullanıcılara ulaştırabilmek,

2. Encümen-Meclis üyelerine bilgilendirme mesajı göndermek,

3. Hizmet Takip Sisteminde Müracaatı olan kişilere bilgilendirme mesajı göndermek,

4. Adres gibi önemli filtreleme yardımı ile bir mahalle, cadde veya sokakta oturan kişilere istenilen bilgi mesajı göndermek mümkündür.

Mesaj gönderilecek kişilerin kolay takibi açısından sicil bilgilerinden, Excel dosyalarından ve manuel olarak giriş yapılabilinen, aynı zamanda grup tanımlaması yapılabilen  bir telefon defteri oluşturulabilinir.

Telefon rehberinde bulunan kişilere istenilen bütün bilgileri tek tek veya toplu halde kısa mesaj servisi ile göndermeniz mümkündür.


Önceki Sayfaya Dön
Sayfa Başına Çık