BelsisIMS TERRA-3D

  BelsisTerra-3D; internet üzerinden WMS ve WFS yayın yapan sunucuların verilerini veya lokal verilerinizi küre üzerinde görmenizi ve analiz etmenizi sağlayan bir Belsis WEB uygulamasıdır.

  BelsisTerra-3D uygulaması ile 3D görüntüleme mevcuttur. BelsisTerra-3D uygulaması ile ; Yapılacak protokoller sonrasında TKGM ve HGK servislerinden veriler görüntülenebilmektedir. TKGM verileri üzerinde Tapu bilgisi sorgulama ve Gerçek-Tüzel kişilere ait tapu kişi sorgulama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

  Sorgulama Paneli yardımı ile Ada/Parsel,Önemli Yer ve Cadde-Sokak sorguları gerçekleştirilebilir. Kullanıcı girişi yapılarak yeni WMS tanımlamaları yapılabilmektedir. WMS, OpenStreetMap, Bing Maps, ESRI , Google Map haritalarını görüntülenebilir. BelsisTerra-3D üzerinde Çizim yapma, nesneler üzerinde renklendirme, ve nesnelere semboloji atama gibi uygulamalar gerçekleştirilebilir, BelsisTerra-3D de nesneler üzerinde Uzunluk ve alan gibi ölçümler gerçekleştirilebilir Veriler üzerinde Görüş,Bakı analizleri yapılabilir Nesnelerin öznitelik bilgilerine göre tematik haritalar oluşturulabilir,

  BelsisTerra-3D Nesneleri (bina vs.) 3 boyutlu olarak görme imkanı sunar. Veriler üzerinde mekansal ve ağ analizleri gerçekleştirilebilir. Polyline , poligon , etiket , kordior , kutular , küreler , elipsoidler ve silindirler gibi çok çeşitli geometrik şekilleri çizilebilir.

  Veriler üzerinde zoom hareketleri yaparak verileri yakın ve uzak görüş olanakları sağlar. Her katman altındaki katmanlarla çok iyi harmanlanmıştır ve parlaklık, kontrast, gamma, renk tonu ve doygunluk dinamik olarak değiştirilebilmektedir. Genel yüksek çözünürlük ile arazi ve su efektleri çizilebilmektedir.

Sosyal medya üzerinden bizi takip ederek, yenilikleri ve en güncel bilgileri edinebilirsiniz.