Ana Modül

  BelsisCAD, TÜBİTAK ARGE desteği ile üretilen temel haritacılık işlevleri yanında planlama uygulamaları için geliştirilmiş; plan, yüzey, imar, dağıtım, e-Devlet, numarataj gibi pek çok modülden oluşan, Türkçe ara yüze sahip coğrafi bilgi sistemleri tabanlı bir CAD programıdır. 

  BelsisCAD ile ülkemizde yaygın kullanılan CBS ve CAD programların da hazırlanmış verileri kullanabilir, bu formatlarda veri üretebilirsiniz Geniş format desteği sayesinde farklı veriler için faklı program almak zorunda kalmazsınız. Kullanabildiği formatlardan bazıları: GPX (*.GPX), NetCAD (*.NCZ), Progis (*.ROC), Map info(*.MIF - *.TAB), Esri shape(*.SHP), Microstation (*.DGN - *.RE2), Autocad (*.DXF), KML (*.KML)) 

  Gelişmiş raster yetenekleri sayesinde 100’e yakın raster formatını, büyüklük ve adet fark etmeden (Uydu fotoğrafları, hava fotoğrafları ve taranmış haritalar) hızlı bir şekilde görüntüleyerek projelerinizde kullanabilirsiniz.


                 Daha sayamadığımız birçok özellik ve yenilik için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Sosyal medya üzerinden bizi takip ederek, yenilikleri ve en güncel bilgileri edinebilirsiniz.