Maks

  BelsisCAD  MAKS modülü içişleri bakanlığı tarafından yürütülmekte olan Mekansal Adres Kayıt Sistemi (MAKS) projesi kapsamında yerel yönetimlerin coğrafi tabanlı numarataj verisi sorgulamalarını, mevcut numarataj verileri üzerinde düzenleme yapmalarını ve yeni numarataj verisi üretebilmelerini sağlamaktadır.

BelsisCAD MAKS modülü, NVİ MAKS veri servisleri ile tam entegre çalışabilmektedir. Bu sayede CAD yazılımı yeteneklerini kullanarak prarik bir şekilde numarataj haritalarınızı düzenlemenizi yeni veri üretmenizi ve sorgulamalar yapmanızı sağlar.

BelsisCAD’in GIS altyapısı sayesinde MAKS servislerinden çekilen adres ve harita verilerinin Belediyede kullanılan diğer uygulamalar (Emlak, zabıta, imar vb. uygulamaları) ile entegrasyonu yapılabilir, çapraz sorgu ve analizler yapabilirsiniz. 

  BelsisMOBIL MAKS uygulaması ile sahadan toplanan verileri anında masaüstü yazılımınız dan görebilir ve kontrol edebilirsiniz. 

  Kullanıcı yetkilendirme yetenekleri sayesinde harita tabanlı adres verileriniz üzerinde yetkisiz kullanıcıların işlem yapmasına engel olabilirsiniz. 

  Yetkili kullanıcıların adres verileri ve numarataj haritaları üzerinde yaptıkları değişikliklerin, ekleme/çıkarmaların anında NVİ MAKS sistemine de ek bir işleme ihtiyaç kalmadan aktarılmasını sağlayabilirsiniz.  

Sosyal medya üzerinden bizi takip ederek, yenilikleri ve en güncel bilgileri edinebilirsiniz.