Sanayi ve Teknoloji İşbirliği Kurulu...

Sanayi ve Teknoloji İşbirliği Kurulu (SANTEK) tarafından düzenlenen Bilecik Sanayi Vizyon Toplantısına Katıldık !

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesinin ev sahipliğini yaptığı Bilecik Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünün düzenlediği Sanayi Vizyon Toplantısında akademisyenlerimiz ve son sınıf öğrencilerimiz ile buluştuk. Belsis olarak Yönetim Bilgi Sistemleri ve Coğrafi Bilgi Sistemleri alanında gerçekleştirdiğimiz projelerimiz öğrenciler ve hocalarımız tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencilerinin de katılım sağladığı toplantıda sunum sonrası öğrenci ve hocalarımızın sorularını cevaplayarak sektörel deneyimlerimizi paylaştık. Öğrencilerimizden gelen yoğun ilgi nedeni ile toplantı sonrasında da bir araya gelerek paylaşımlarda bulunduk.

Belsis olarak bizler de Kamu sektörü, yerel yönetimler ve özel sektöre yönelik yürüttüğümüz örnek projelerden edindiğimiz tecrübelerimizden ülkemize ve sektörümüze katkı sağlayacak bu tür etkinliklere katılmaktan memnuniyet duyarız.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir’e, Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsa İpçioğlu’na, Doç. Dr. Edip Avşar’a ve Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Abdullah Ay’a göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkürlerimizi sunarız.


Belsis

İşe Dokunan Çözümler

Sosyal medya üzerinden bizi takip ederek, yenilikleri ve en güncel bilgileri edinebilirsiniz.