İznik Belediyesi İmar Planları İnternette!

    İznik Belediyesi şeffaf belediyecilik anlayışı gereği sorumluluk alanında bulunan imar planlarını vatandaşların görebilmesi için internet ortamına taşıdı.

    Tarihi ve doğal güzellikleri ile Türkiye'nin açık hava müzelerinden biri sayılabilecek İznik'te yapılaşma koşulları artık internetten takip edilebilecek. İznik Belediyesi sınırları içerisinde kalan alanlara ait imar planları proje ekiplerimizce yapılan çalışmalar sonrasında 2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde internet ortamından yayınlanmaya başlandı. 
Standart CAD yazılımları ile hazırlanan imar planları topolojik düzeltmeler ve veritabanı yapısının oluşturulması sonrası BelsisGIS kütüphaneleri ile geliştirilen BelsisIMS üzerinden test yayınları yapıldı. Test yayınlarının başarılı bir şekilde tamamlanması sonrası İznik Belediyesi'ne ait imar planları vatandaşın kullanımına sunulmak üzere WEB sayfasından yayınlanmaya başlandı.

    Projenin kısa bir sürede tamamlanmasında emeği geçen proje paydaşımız İznik Belediyesi personelleri ve Belsis çalışanlarına teşekkür ederiz.


Belsis
"İşe Dokunan Çözümler"

Sosyal medya üzerinden bizi takip ederek, yenilikleri ve en güncel bilgileri edinebilirsiniz.