Marmaris Belediyesi Yönetim Bilgi Sistemi ve EBYS

Ege'nin İncisi, yerli ve dünya genelinde turistlerin gözde tatil yöresi Marmaris bu durum ve vizyonuna uygun bir alt yapıya kavuştu. Windows tabanlı, birbirinden bağımsız, veri tekrarına sebebiyet veren, mekan bağımlı sistemini vizyonuna uygun Web Tabanlı Belsis.NET Yönetim Bilgi Sistemi uygulamalarına geçti.

Web tabanlı sistem çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlayan Marmaris Belediyesi mekan bağımsız, vatandaş odaklı, E-Belediye sitemi ile de 7/24 Hizmet anlayışı ile hizmet veren bir kuruma dönüştü.

Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) çalışmaları da eş zamanlı yürütülerek, tüm kamu ve özel sektör kurumsal firmalarla yazışmaları KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) ile elektronik ortam üzerinden yapar hale gelerek iş ve iş süreçlerini takip edebilmektedir. Marmaris Belediyesi EBYS ile bürokratik süreçlerin aşılarak vatandaşa kaliteli ve hızlı hizmet anlayışını gerçek hayatta da etkin olarak hayata geçirmiştir. Bu bağlamda teknolojiye ve güncel gelişmelere uyum sağlamak için ihtiyaç duydukları çözümler ve projeler akıllı kent teknoloji uygulamalarıyla geliştirilmiştir; uygulamalar arasında birbirleriyle entegrasyonu çok daha verimli kullanmaya başlamış ve etkinleştirilmiştir. Marmaris Belediyesi, Belsis.Net ile teknolojiyi halka en iyi hizmeti verecek şekilde sunarak yazılım desteğimizle vatandaşın hayat standartlarını yükseltmiştir.

Sosyal medya üzerinden bizi takip ederek, yenilikleri ve en güncel bilgileri edinebilirsiniz.